TOP 5 automobiliai geriausiai tinkantys seksui
Jau tapo visiškai įprasta tai, jog kiekvienais metais išrenkame geriausius, saugiausius, šeimyniškiausius, gražiausius pigiausius ar brangiausius metų automobilius. Tačiau tikrai ne kiekvienais metais renkami automobiliai, kuriuose geriausia užsiiminėti seksu. Vienas, naudotų automobilių pardavimui skirtas portalas, atliko anoniminę apklausą ir išrinko automobilius, geriausiai tinkančius seksui.

TOP 5 automobiliai geriausiai tinkantys seksui

1. Mercedes-Benz E-Class universalas.  Šis automobilis, iš visų sąraše esančių automobilių, turi didžiausią bagažinę. O atlenkus galines sėdynes, bagažinės tūris dar labiau padidėja. Tokioje situacijoje, praktiškai galima jaustis kaip miegamojo lovoje. Diskomforto galimybė labai menka, o meilės pozų pasirinkimas platus. 

2. Ford Mondeo.  Apie seksą ant galinių šio automobilio sėdynių net nekalbam. Viskas koncentruota į veiksmą ant priekinių sėdynių. Kadangi automobilio priekis pakankamai erdvus, sėdynės patogiai atsitraukia ir atsilošia, partnerių persigrupavimui vienam pas kitą nekylą jokių kliūčių. Šiame automobilyje vairuotojas gali jaustis tikru bosu ir net nekrustelėti iš savo vietos. Partnerei bus labai patogu įsitaisyti ant jo. O reguliuojama vairo padėtis išgelbės nuo netikėto garso signalo, pačiame aistros įkarštyje.

3. Volvo V70. Trečia vieta tenka šiam automobiliui, nes galinės sėdynės, nors ir atlenktos, tačiau nepralenkia Mercedes’o patogumo. Už ką jam ir buvo pelnytai skirta pirmoji vieta. Tačiau seksas ant priekinių sėdynių tikrai nenuvils nei vieno iš partnerių.

4. Ferrari 458 Italia. Šiam pasirinkimui puikiai tiktų posakis ,,Svajok atsargiai, nes svajonės pildosi”. Deja, dabar jau tikrai nesužinosime ar balsavusieji tikrai kada nors yra bandę mylėtis Ferrari automobilyje, ar tai tik būdas priartinti svajonę prie realybės. Reikia sutikti, kad ne vienas norėtų pavairuoti šį automobilį, o ką jau kalbėti apie nuostabios paukštytės “paėmimą” jame. Na, o kodėlgi nepasvajojus garsiai.

5. Volkswagen Golf. Tikrai kelia nuostabą tai, jog populiariausio automobilio pozicijų Lietuvoje ir Europoje neapleidžiantis Golf’as, šioje apklausoje liko tik penktas. Galima viltis, kad daugiausia sekso savo salone “prisižiūri” būtent šio modelio automobilis. Apie patogumus ir nepatogumus šioje vietoje tikrai neverta diskutuoti. Kai labai norisi, patogu visur. O Golf’ą reikėtų laikyti visų laikų klasiką. Net ir seksas jame tampa klasika, todėl šį automobilį visiškai pelnytai reikėtų stumtelti iš penktosios vietos į pirmąją. 

Visi flirtai.lt straipsniai yra unikalūs ir jų negalima kopijuoti, perpublikuoti ar kitaip platinti be raštiško flirtai.lt sutikimo. Perpublikuojant straipsnį, privaloma straipsnyje pateikti nuorodą į www.flirtai.lt