Slapukai / cookie

Slapukai ir panašios technologijos

Mes galime naudoti (bet nereiškia, kad naudojame) įvairias technologijas informacijai rinkti ir saugoti, kai lankotės. Tai gali būti slapukų ar panašių technologijų naudojimas naršyklei ir įrenginiui identifikuoti. Be to, šias technologijas galime naudoti (bet nereiškia, kad naudojame) informacijai rinkti ir saugoti, kai sąveikaujate su partneriams teikiamomis paslaugomis, pvz., reklamavimo paslaugomis.


1. Slapukų rūšys:

1.1. Būtinieji Slapukai - tai Slapukai reikalingi tinkamam Svetainės veikimui. Jie įgalina naudotis tam tikromis Svetainės funkcijomis, pavyzdžiui, saugiai prisijungti prie Svetainėje susikurtos Paskyros.

1.2. Analitiniai/veikimo Slapukai – su šių Slapukų pagalba renkami duomenys apie tai, kiek vartotojų naudojasi Svetaine, kokį turinį jie pasirenka naršydami bei kita informacija, reikalinga Svetainės funkcionalumo tobulinimui.

1.3. Funkciniai Slapukai - tai Slapukai naudojami Svetaine pakartotinai besinaudojančio Vartotojo atpažinimui. Jie padeda personalizuoti Svetainėje pateikiamą turinį, išsaugoti pasirinktus nustatymus ir pan.

1.4. Reklaminiai/Trečiųjų šalių Slapukai – su šių Slapukų pagalba informacija apie naudojimąsi Svetaine pritaikoma Vartotoją dominančios reklamos ar kitos tikslinės informacijos pateikimui.


2. Slapukų išjungimas naršyklės nustatymuose

Naršyklės nustatymuose Jūs galite ištrinti arba blokuoti Slapukus ar jų dalį, bet tokiu atveju dalis Svetainės gali neveikti.

Slapukų išjungimo/blokavimo būdas priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės konfigūracijos. Daugiau informacijos galite rasti naršyklės gamintojo svetainėje.

Kaip išjungti/blokuoti slapukus Google Chrome naršyklėje: https://support.google.com/accounts/answer/61416?hl=en

Kaip išjungti blokuoti slapukus Safari naršyklėje: https://support.apple.com/kb/ph21411?locale=en_US

Kaip išjungti blokuoti slapukus Intenert Explorer naršyklėje: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies