Privatumo politika

Ši Privatumo politika automatiškai taikoma ir Vartotojams, kurie neprisiregistravę naudojasi Svetaine, kiek tai leidžia Svetainės bendrosios taisyklės. Lankytojas laikomas susipažinusiu su šia Privatumo politika ir ją perskaitęs, kai išreiškia sutikimą tvarkyti jo duomenis.


Privatumo informacija gali būti keičiama be atskiro perspėjimo.

Mūsų renkama informacija:

  • Renkame informaciją, kad galėtume teikti geresnes paslaugas visiems naudotojams. Tai atliekame siekdami sužinoti pagrindinę informaciją, pvz., kuria kalba šnekate, ir sudėtingesnius dalykus, pvz., kurie skelbimai jums naudingiausi, kurie žmonės labiausiai rūpi internete.
  • Galime rinkti ir saugoti informaciją (įskaitant asmeninę informaciją) jūsų įrenginyje, naudodami tokius mechanizmus, kaip, pvz., naršyklės žiniatinklio atmintinę (įskaitant HTML5) ir programos duomenų talpyklas.
  • Duomenys gaunami iš Google Analytics.


NEATSAKOME už asmens duomenų tvarkymą per tretiesiems asmenims priklausančias internetines svetaines (toliau – Susijusios svetainės). Vartotojų patogumui ir informacijai Svetainėje gali būti nuorodų į kitas Susijusias svetaines. Bendrovė neprisiima atsakomybės už tokių svetainių privatumo politikos nuostatas, pateiktos informacijos turinį bei veiklą net ir tais atvejais, kai į juos Vartotojai patenka per Svetainėje esančias nuorodas, nes Bendrovė jų neprižiūri ir nekontroliuoja. Vartotojams rekomenduoja susipažinti su kiekvienos Susijusios svetainės privatumo politikos nuostatomis atskirai.

NEATSAKOME už skelbimų turinį bei jame esančias nuotraukas.

NEATSAKOME už skelbimuose pateiktų duomenų tikrumą.

NEATSAKOME už skelbimuose pateiktų telefono numerių tikrumą.