Dažniausiai pasitaikančios seksualinės fantazijos. II dalis


Daugybė žmonių visame pasaulyje svajoja patirti tikrą pasitenkinimą. Jį gali suteikti tik visiškas savo poreikių išlaisvinimas. Tai ne tik labai malonu, tačiau ir sveika. Pasirodo, kad tiek vyrai, tiek moterys nori patirti tikrai laukinį seksą. Deja, tik nedaugelis gali sau tai leisti, nes neturi tinkamo partnerio. Visgi dabar jį rasti daug lengviau, nes pasaulis gyvena interneto amžiuje. O aplink tikrai nemažai kokybiško erotinio masažo paslaptis išmanančių žmonių. Tereikia gerai paieškoti tų, kurie gali išpildyti net slapčiausius ir nepadoriausius sekso troškimus.

Dažniausiai pasitaikančios seksualinės fantazijos. II dalis

(Ne)ribotos galimybės

Didžiojoje Britanijoje 2015 m. atlikta anoniminė apklausa parodė, jog 77 % dailiosios lyties atstovių fantazuoja būti išprievartautos. 28 % moterų fantazijose trokšta būti priverstos partnerį pamaloninti oraliniu būdu, 16 % – analiniu būdu, 17 % – kad vyras jas priverstų mylėtis su kita moterimi. Tik apie pusė dailiosios lyties atstovių ryžtųsi šias seksualines fantazijas įgyvendinti. Kas gi joms trukdo? Specialistai tikina, kad fantazuojantys apie seksą, kuriame yra priversti paklusti, dažniausiai realiame gyvenime būna linkę viską kontroliuoti. Veikiausiai daugelis pažįsta moterų, kurios namuose ar darbe yra tikros tironės, tačiau lovoje yra labai nuolankios. Tačiau svarbu prisiminti, kad vaizduotėje prievartos scenas reginčios moterys dažnai ypač bijo prievartos realybėje.  Specialistams taip pat pavyko išsiaiškinti, kad vyrų fantazijos įvairesnės, labiau specifinės ir detalesnės nei moterų. Visgi kiekvienas žmogus realiame gyvenime turi ribotas galimybes patirti seksualinį malonumą. Seksualinės galimybės, kurias žmogus pats sau nustato, dažniausiai realiai yra kur kas platesnės. Tai lyg gyventi kokiame nors mieste ir svajoti apie tolimus kraštus, kurie neprieinami dėl pinigų, laiko, drąsos stygiaus ar kitų priežasčių. Fantazijos, kaip ir sapnai turi paskirtį – patenkinti intymiausius žmogaus poreikius. Jos net padeda mažinanti įtampą, kylančią dėl sekso trūkumo ar įtampos darbe bei namuose. Kadangi seksualumą lemia labai atsitiktinės patirtys – garsai, kvapai, vaizdai, ir jie lydi nuo pat gimimo, bet koks objektas gali sukelti mintis apie seksą. Tad nestebina ir tokia seksualinių fantazijų bei fetišų įvairovė. Iš tikrųjų žmonių galimybės įgyvendinti savo troškimus nėra siauros, kaip jie patys įsivaizduoja. Kur kas dažniau nei realios kliūtys, juos sulaiko baimė, jog bus atstumti. Tad trokštantiems patenkinti intymius poreikius pirmiausia rekomenduojama pradėti nuo tų svajonių, kurioms nereikalingas partneris. Kai nereikalingas niekieno leidimas ar pritarimas, pakanka pasirūpinti saugia ir tinkama aplinka. Jeigu trokštamiems santykiams reikalingas partneris, galima tokias svajones jiems išsakyti dalimis. Pavyzdžiui, jeigu vienas iš partnerių trokšta sekso viešoje vietoje, geriausia pradėti nuo kompromisinio varianto – mylėtis prie atviro lango ryškioje šviesoje. O tik vėliau ieškoti kitų vietų. O taip pat galima naudotis specialiai pasirengusių merginų paslaugomis. 

Kodėl svajoti naudinga?

Manoma, kad vyrams kalbėti apie intymumą yra net du kartus sunkiau nei moterims. Dažniausiai tai auklėjimo pasekmė, nes berniukai neretai auklėjami taip, kad gebėtų užgniaužti savo troškimus. O jų demonstravimas dažniausiai laikomas silpnumo požymiu. Tačiau sekso troškimas niekur nedingsta. O apie jį pasikalbėti yra tiesiog būtina. Baimė, kad jų partnerė palaikys juos nepriimtinais, neretai skatina pasitenkinimo ieškoti atsitiktiniuose santykiuose. Būtent vienos nakties nuotykiai tampa savotišku bandymų poligonu, kuriame žmonės leidžia sau būti atviriems. Taip yra todėl, kad jiems nerūpi, ką apie juos pagalvos menkai pažįstamas partneris. Tačiau specialistai tikina, kad pirmiausia savo seksualines fantazijas reikia išmokti priimti pačiam. Pasirodo, kad net du trečdaliai žmonių, patirdami stresą dienos metu, mintimi trumpam nuklysta į svajonių pasaulį, kuriame mėgaujasi nevaržomu seksu su išvaizdžiu kolega ar maloniu kaimynu. Tai tarsi smegenis nuo persidirbimo saugantis mechanizmas, kuris leidžia greitai perkrauti protą ir atsipalaidavus grįžti prie darbo. Daugelis seksualinių fantazijų baigiasi masturbacija. Ir tai, specialistų nuomone, yra labai gerai, nes ne tik padeda pašalinti per dieną patirtą įtampą, bet ir saugo nuo depresijos ir nemigos. Savęs patenkinimas prieš miegą padeda nusiraminti, atsipalaiduoti ir „perkrauna“ ne tik protą, bet ir padeda atsipalaiduoti raumenims. Patirtas pasitenkinimas mažina fizinį skausmą. Beje, slopinamos seksualinės fantazijos gali pasireikšti galvos skausmais ir pykčiu. Jeigu ilgiau kaip pusę metų žmogų lanko itin ryškūs seksualiniai vaizdai ir jie apninka ne tik vakare, bet ir dienos metu, jų atsikratyti gali padėti ne tik tiesioginis fantazijos įgyvendinimas, bet ir savotiško filmo mintyse sukūrimas, kuris baigiasi savęs patenkinimu. O dar geriau, jeigu patirti pasitenkinimą padeda partneris. Tai gali būti atliekama masturbuojant partnerį, įsikverbiant ar suteikiant pasitenkinimą burna. Šiaip ar taip oralinis seksas yra vienas iš greičiausių būdų patirti palaimą.

Sekso fantazijų įdomybės

Garsios neseniai ekranizuotos trilogijos „50 pilkų atspalvių“ autorė E. L. James (Erika Leonard) yra prisipažinusi, kad šis kūrinys yra jos asmeninė seksualinė fantazija. Joje skausmą ir malonumą skiria itin plona riba. Namų šeimininkė ir dviejų vaikų motina visada troško būti užkariauta ir beveik prievartaujama patrauklaus į despotiškumą linkusio partnerio. Kadangi nebuvo kaip įgyvendinti šios seksualinės fantazijos, moteris nusprendė iš to bent jau uždirbti keletą milijonų dolerių. Visgi taip pasiseka ne visiems. Nors svajonės ir troškimai nėra nusikaltimas, tačiau yra atvejų, kai jų paviešinimas sugriauna žmonių gyvenimus. Žmonės pavojingiausiomis savo įvaizdžiui laiko tas fantazijas, kuriose dominuoja seksas su keliais žmonėmis arba tos pačios lyties partneriais. Tačiau, psichologų nuomone, tik nedidelė dalis žmonių, kuriems kyla minčių apie santykius su tos pačios lyties asmenimis iš tikrųjų yra homoseksualūs. Kur kas dažniau taip pasireiškia troškimas būti pripažintu arba priimtu. Nors seksualiniai troškimai yra labai individualūs, tačiau skirtingose šalyse populiarūs skirtingi dalykai. Vieni atviriausių ir laisviausių seksualinių svajotojų gyvena JAV. Amerikiečiai ne tik linkę leisti sau pasvajoti, bet ir dažniau už kitų tautybių žmones šiomis svajonėmis dalijasi su kitais asmenimis. Viena iš didžiausių fantazijų – puikus erotinis masažas. Britai šiek tiek labiau susikaustę, tačiau būtent jie dažniausiai savo svajones įgyvendina. Ir tam renkasi prostitučių paslaugas, nesukdami galvos, kad tai nelegalu. Prancūzų seksualinėse fantazijose dominuoja neištikimybė ir seksas su keliais partneriais vienu metu. Šioje šalyje žmonės itin tolerantiškai žiūri į homoseksualų potraukį. Daugelis lenkų tikina, kad trokšti intymių santykių su svetimu partneriu yra nuodėmė. Šioje katalikiškoje šalyje žmonės yra itin uždari. Panašiai kaip ir daugelyje Balkanų regiono šalių ir Ispanijoje. Tuo tarpu Skandinavijos šalių gyventojai pasižymi itin didele svajonių įvairove ir noriai šiais troškimais dalijasi. Vokietijoje daugiausia žmonių svajoja apie sadomazochistinius santykius ir trokšta vaikščioti be drabužių. Šiems poreikiams patenkinti yra sukurta net 40 nudistų klubų visoje šalyje.  Artimųjų Rytų gyventojai linkę savo seksualines fantazijas įgyvendinti ne su savo teisėtomis partnerėmis, o naudodamiesi prostitučių paslaugomis. Šiose šalyse itin populiari fantazija apie seksą su šviesiaplaukėmis ir raudonplaukėmis. Kelių pornogfrafinio turinio svetainių duomenimis, Afrikos ir Azijos regionuose daugiausia dėmesio sulaukia liesos šviesiaplaukės moterys, o taip pat erotiniai vaizdai, kuriuose moterų intymi zona neepiliuota. Visgi daugiausia fantazijos turi japonai. Japonijoje daugiausia žmonių svajoja apie seksą su išgalvotais personažais ir mitinėmis, į žmones nepanašiomis, būtybėmis.

Visi flirtai.lt straipsniai yra unikalūs ir jų negalima kopijuoti, perpublikuoti ar kitaip platinti be raštiško flirtai.lt sutikimo. Perpublikuojant straipsnį, privaloma straipsnyje pateikti nuorodą į www.flirtai.lt