Dažniausiai pasitaikančios seksualinės fantazijos. I dalis
Kiekvieno žmogaus seksualinės fantazijos unikalios kaip ir jo pirštų atspaudai. Jos ne tik malonios, bet ir naudingos. Tačiau daugelis jų gėdijasi ir tik keli išdrįsta jas įgyvendinti realybėje. Tačiau tikrai verta leisti sau ne tik mintims nuklysti į seksualių svajonių pasaulį, bet ir paieškoti to ar tos, kuris padėtų jas įgyvendinti. Tačiau nė kiek ne mažiau įdomu pasidomėti, iš kur gi jos, net pačios keisčiausios, atsiranda?

Dažniausiai pasitaikančios seksualinės fantazijos. I dalis

Apie ką iš tikrųjų svajoja vyrai ir moterys?

Kaip lovoje, o kartais ir daug įdomesnėse vietose, patirti pasitenkinimą įdomu ne tik paprastiems žmonėms, tačiau ir mokslininkams. Kanados seksologai apklausė 1500 amžiaus vyrų bei moterų ir išsiaiškino, kokios seksualinės fantazijos pasitaiko dažniausiai ir kokios laikomos visiškai neįprastomis. Pasirodo, kad daugeliui žmonių būdingos tos pačios svajonės apie seksą, o itin neįprastų linksmybių lovoje trokšta vos keli procentai žmonių pasaulyje. Pati populiariausia moterų ir vyrų seksualinė fantazija yra labai tradicinė – seksas iš meilės. Tačiau stiprioji lytis taip pat dažnai fantazuoja ir apie oralinį seksą. Be to, vyrai kur kas dažniau nei moterys fantazuoja apie analinį seksą. Specialistai neįprastomis ir nepriimtinomis seksualinėmis fantazijomis laiko tik tas, į kurias prievarta įtraukiami kiti asmenys, arba kuriose, kam nors sukeliamas skausmas. Visa kita yra ne tik priimtina, bet net ir rekomenduotina išbandyti. Išsiaiškinta, kad didžioji dalis dailiosios lyties atstovių tiesiog svajoja apie intymius santykius romantiškoje nekasdieninėje aplinkoje. Dažnai moterys gėdijasi prisipažinti, kad svajoja apie vyro liežuvį ant savo intymiausios vietos. Taip pat jos trokšta, kad partneris dažniau ir kruopščiau darbuotųsi rankomis. Pasirodo, jog vyro rankos neretai moteris itin jaudina. Daugiau nei pusė moterų ir merginų trokšta paklusti partnerio valiai, bet būti surištos leistųsi nedaugelis. Kas antra, net ir nuolatinį partnerį turinti moteris, neatsisakytų pasimylėti su žinomu žmogumi - aktoriumi ar sportininku. Vyrai dažniausiai svajoja, kad menkai pažįstama partnerė pamalonintų juos oraliniu būdu, o dar dažniau nori pamylėti dvi moteris vienu metu. Taip pat vyrai dažnai minėjo trokštantys stebėti dviejų moterų seksą ir išlieti ant jų sėklą. Daugiau nei pusė vyrų norėtų pasimylėti su didžiakrūte mergina. Trečdalis apklaustųjų trokšta dominuoti sekso metu ir išbandyti analinį įsiskverbimą. Vyrai kaip ir moterys nuolat įsivaizduoja kaip jų partneriai perima iniciatyvą į savo rankas. Dažniausiai tiesiogine prasme – svajoja apie intymias glamones, net šiurkštumą. Įdomu tai, kad daugelis fantazijų prasideda nuo malonaus erotinio masažo. 

Kam geriausia pasakoti savo sekso fantazijas?

Dauguma žmonių reguliariai fantazuoja apie įvairiausią seksą, tačiau tik itin nedaug savo seksualinėmis fantazijomis dalijasi su partneriais ar draugais. Atviriausiai savo troškimus išsako jauni žmonės iki 25 metų amžiaus. Šiek tiek vyresni, savo tikruosius troškimus yra linkę pasilaikyti sau. Sunkiausia apie seksualines fantazijas kalbėti vyresniems nei 50 metų vyrams. Visgi net pasikalbėję apie savo intymius troškimus retas ryžtasi juos įgyvendinti. Įprastai žmonės stengiasi paprasčiausiai ignoruoti savo fantazijas ir užsiimti tik „normaliu“ laikomu seksu. Tačiau, pasak specialistų, visiškai ignoruojant savo slaptus troškimus galima nusivilti seksualiniu gyvenimu. Tyrimai rodo, kad labiausiai seksualiniu gyvenimu patenkinti tie asmenys, kurie su partneriu kalbasi apie seksą ir dalijasi seksualinėmis fantazijomis. Dalijimasis turi du svarbiausius privalumus. Pirmas – jeigu tikrai trokštama jas įgyvendinti, kito kelio nėra kaip tik atvirai arba netiesiogiai, tinkamam partneriui, įvardyti savo troškimus. O taip pat padeda patirti tikrą seksualinį pasitenkinimą. Tiesa, čia slypi tam tikrų pavojų. Tokios išpažintys suartina tik tuomet, jeigu partneriai geba suprasti ir toleruoti vienas kito troškimus. Priešingu atveju partnerio pareiškimas, kad seniai trokšta pasimatuoti moteriškus apatinius, arba partnerės pasisakymas, jog fantazuoja apie išprievartavimo scenas, gali labai nemaloniai nustebinti, priversti sunerimti, pavydėti ar įbauginti antrąją pusę. Tiems, kurie baiminasi, kad partneris nesupras, patariama savo fantazijas atskleisti palaipsniui, pradėti nuo smulkmenų. Tuo pat metu būtina domėtis tuo, kas labiausiai jaudina antrąją pusę. Žmonės, kurie itin kruopščiai slepia tikruosius savo troškimus ilgainiui pradeda ieškoti papildomos informacijos internete, pažinčių svetainėse ar net uždarose bendruomenėse. O taip pat ieško pasitenkinimo erotinio masažo salonuose. Tai jiems bene vienintelis būdas savotiškai „nuleisti garą“ ir gauti patvirtininimą, jog yra daugiau tokių kaip jie – pasijusti priimtiems. Seksualiniai troškimai, specialistų teigimu visada randa būdą prasiveržti.

Svajonės virsta malonumu

Daugelis fantazijų trikdo pačius fantazuotojus ir jie patys nesuvokia, kodėl juos jaudina keisti dalykai. Labai dažnai žmonės svajoja apie dalykus, kurie yra visiškai priešingi tam, kuo paprastai užsiima su savo sutuoktiniais. Seksologai seksualines fantazijas grupuoja į kelias pagrindines kategorijas. Tai anonimiškumas, ekshibicionizmas, išprievartavimas, skausmas, dominavimas, incestas, nepasotinamas partneris, fetišai ir specifinis sekso aktas. Iš tikrųjų yra pripažinta, kad seksualinės fantazijos ir jų įgyvendinimas gali turėti gydomąjį poveikį. Nemažą dalį seksualinių fantazijų paskatina traumuojančios vaikystės patirtys, tarkime, tėvų dėmesio stoka arba jų perdėta globa, taip pat skaudinančios patirtys. Žmogaus smegenys tarsi panaudoja šiuos neišspręstus skaudžius vaikystės prisiminimus, kaip seksualinių fantazijų pagrindą. O jas įsisąmonindamas ir įgyvendindamas asmuo turi galimybę išsivaduoti nuo psichologinio skausmo bei paversti jį malonumu. Dėl skirtingų vaikystės patirčių kiekvieno asmens seksualinės fantazijos yra nepakartojamos kaip ir jo pirštų atspaudai. Tyrimai rodo, kad žmones per dieną vidutiniškai aplanko 7–8 seksualinės fantazijos. Daugelis jų  būna susijusios su tradiciniu seksu, apie 25 % labiau specifinės, t. y. susijusios su sadomazochizmu, homoseksualumu, grupiniu seksu ir kt. Mokslininkai tai aiškina nevaldomu seksualiniu instinktu. Išvydus poravimuisi tinkamą partnerį ar užuodus jo kvapą, vienu metu suaktyvėja net 4 skirtingi smegenų centrai ir visame žmogaus kūne pasklinda impulsai, raginantys veikti. Taip pat, kartu su krauju, plūsteli ir laimės bei džiaugsmo hormonai – seratoninas ir dopaminas. Žmogus ypatingai susijaudina. O smegenys tai įsimena, tad nuolat siekia to paties - malonumo. Seksas yra vienas iš didžiausių kūniškų ir psichologinių malonumų, kuriuos gali patirti žmogus. Tad jo galima ieškoti visur ir visada. Tik štai kaip pasitenkinimas bus pasiektas priklauso nuo kiekvieno atskiro žmogaus. Specialistai suskaičiavo kiek daugiau nei 2500 skirtingų būdų pasiekti seksualinį pasitenkinimą. Ir atrodo šis sąrašas nėra baigtinis, nes keičiantis pasauliui, keičiasi ir žmonių troškimai. Neseniai Honkonge atlikta apklausa parodė, kad net 43 % žmonių iki 35 metų trokšta išbandyti seksą su sekso robotu. Tačiau kol kas Lietuvoje tokios galimybės nėra, tačiau ypatingus erotinius žaidimus gali pasiūti specialiai pasiruošusios moterys, kurios gali įgyvendinti kiekvieną net ir keisčiausią seksualinę fantaziją. Suskaičiuota, kad kas penktas vyras internete randą partnerę, kuri sutinka įgyvendinti jos seksualinę fantaziją.

Visi flirtai.lt straipsniai yra unikalūs ir jų negalima kopijuoti, perpublikuoti ar kitaip platinti be raštiško flirtai.lt sutikimo. Perpublikuojant straipsnį, privaloma straipsnyje pateikti nuorodą į www.flirtai.lt