Pirmojo karto Guru


Loreta (27), save vadina ,,pirmo karto Guru”. Mergina, gyvenanti sostinėje, teigia, jog reikėtų gerai pagalvoti kiek nekaltybių “atėmė” iš savo klientų. Interviu apie tai, kaip tapo “pirmojo karto Guru”, Loreta sutiko duoti vienoje senamiesčio kavinėje, ryte.

Pirmojo karto Guru

-,,Pirmojo karto Guru” tai tavo slapyvardis? Pati sugalvojai?

Loreta: Tai ne mano pačios sugalvotas slapyvardis. Man jį sugalvojo asmenys, kurie naudojosi mano paslaugomis. Pavadinimas ėjo iš lūpų į lūpas, o dabar jis tapo neatsiejama mano vardo dalimi, nes Loretų gali būti daug, o Loreta Pirmojo Karto Guru yra tik viena ir visi tai žino. 

- Papasakok kaip pradėjai savo veiklą?

Loreta: Niekada negalvojau ir specialiai nekūriau jokio veiklos plano. Viskas gavosi labai natūraliai. Turėjau vieną kursioką, su kuriuo labai gerai sutarėm. Buvome tarsi sielų bičiuliai. Kartu studijavome teisę. Jis būdamas 20 metų, vis dar buvo nekaltas. O aš tokių metų jau turėjau ne mažą seksualinę patirtį, nes nebuvau davatka ir į kiekvieną galimybę žiūrėjau kaip į nuotykį.

Taigi, tas draugas paprašė manęs, kad “atimčiau” jam nekaltybę. Manė, kad taip jis pradės labiau pasitikėti savimi. Aš su jo pasiūlymu sutikau ir jam padėjau. Ta naktis buvo laaabai ilgai, nes norėjau ne tik permiegoti su juo, tačiau parodyti visus įmanomus sekso būdus. Gavosi, kad per vieną naktį pravedžiau jam visą sekso pradžiamokslį. 

- O kaip viskas vyko toliau? Iš kur atsirado kiti vaikinai?

Loreta: Vėlgi, viskas vyko savaime. Tas mano draugas pasidalino savo patirtimi draugų rate, tie draugai kitiems draugams ir taip gandas apie tai, kad yra mergina, kuri atveria duris į sekso pasaulį, pasklido. Iš pradžių į tai žiūrėjau kaip į pramogą. Man patiko matyti tuos nedrąsius berniukus, kurie po nakties su manimi tapdavo tikrais vyrais. Ta naktis tikrai juos pakeisdavo. Vėliau pamačiau, kad nekaltų vaikinų yra labai daug ir tai gali būti puiki niša užsidirbti.

- O kokie tai vaikinai? Ar jie patys tave susiranda?

Loreta: Taip, dažniausiai jie susiranda mane patys. Daugelis jų yra pirmo arba antro kurso studentai, atvykę iš mažų kaimelių. Manau, kad jie nenori prisidaryti gėdos su barako merginomis, nes suprantate, gandai apie nevėkšliškumą lovoje greitai sklinda, todėl pirmiausia jie ateina pas mane.

Yra ir tokių, kurie yra pasimetę ir mano, kad yra gėjai, nors dar niekada neturėjo lytinių santykių su mergina. Tokie ateina pasitikrinti.

Keletą kartų mano paslaugas užsakė draugai vaikinams, kurie šventė savo 18-tą gimtadienį. Griežtai laikausi taisyklės, kad klientas privalo būti pilnametis. Jei kyla įtarimas, tuomet prašau parodyti pasą. 

- Tai kaip atrodo tas "pirmas kartas"?

Loreta: Scenarijus visada tas pats ir gerai atidirbtas. Kadangi vaikinai be patirties dažnai nežino ko nori, o nuogą moterį yra matę tik žiūrėdami porno, sąlygas diktuoju aš. Taigi pradedam nuo pažinties su nuogu moters kūnu. Jie gali apžiūrėti mane, paliesti visas mano kūno dalis - krūtis, užpakalį, makštį. Makštis yra viena svarbiausių kūno dalių sekso metu, todėl jos apžiūrėjimui skiriu daugiau laiko - parodau kur yra klitorius, kaip reikėtų jį stimuliuoti, kad merginai būtų kuo maloniau. Leidžiu sukišti vieną, du, tris pirštus į makštį, kad vaikinas pajustų kaip viskas atrodo viduje. Dažniausiai jie baigia šioje stadijoje pirmą kartą, tačiau to per daug nesureikšminu. Suprantu, kad jiems tai pirmas kartas, kai jie liečia moters lytinius organus.

Antrame etape supažindinu su tuo, kas merginai gali būti malonu. Mokau juos užvesti merginas - bučiuoti kaklą, glamonėti, spausti, maigyti krūtinę, stimuliuoti klitorių. Po to ieškome vaikino jautrių vietų. Šioje dalyje daugiau dirbu aš. Ir iš vaikino dejavimų tiek aš, tiek jis supranta, kas jam patinka. Dažniausiai visi nuleidžia tada, kai pradedu rankomis glamonėti jų varpas ir sėklides.

Trečiajame etape einame prie oralinio. Pradedu aš. Šią techniką esu įvaldžiusi tobulai. Po to, kai jie yra pakankamai užsivedę, kai kurie patys puola prie mano vaginos ir darbuojasi liežuviu, o kai kuriems reikia gido. Manau, kad jie išmoksta vieną labai svarbią pamoką - kalbėtis su partnere. Noriu, kad jie suprastų, jog seksas yra žaidimas, kurį žaidžia du žmonės, ir kuriame privalo laimėti abu. Jei nesikalbėsi, deja, laimėtojas bus tik vienas.

- Ar pamokos baigiasi oraliniu seksu?

Loreta: Oi ne, tikrai ne! Po oralinio, toliau išbandome tradicinį seksą ir tradicines pozas: misionieriaus, kai mergina viršuje, iš šono, šuniuku, kai mergina sėdi vaikinui ant kelių į jį nusisukusi nugara, kai atsisukusi priekiu, stovint. Jei vaikinas nori išbandyti ką nors naujo, pasitariam ir dažniausiai tai išbandome arba nukeliam kitam susitikimui. Taip, būna ir tokių. Kai kurie būna tokie nepasotinami, kad su manimi nori išbandyti laaaabai daug dalykų. 

- Tai kiek realiai tų "pirmų kartų" vaikinas patiria per vieną naktį su tavimi?

Loreta: Mh… reikėtų paskaičiuoti… Dažniausiai nuo trijų iki penkių kartų. Tiek kartų jie nuleidžia pamokos metu. 

- Ar tai pelninga veikla?

Loreta: Man tai daugiau hobis, nes turiu savo pagrindinį darbą teisė srityje. Tačiau mano hobis tikrai neša nemažus pinigus. Tačiau aš niekada neįvardinu kainos. Aš neparsiduodu. Aš dalinuosi savo žiniomis. O kiek tos žinios vertos, nusprendžia mano klientai. Jie moka už žinias, ne už seksą.

- Ir kiek tavo žinios vertos?

Loreta: Mano žinios dar niekada nebuvo vertos mažiau nei triženklė suma. 

- Kaip manai, kiek dar laiko užsiiminėsi šia veikla?

Loreta: Kol pajusiu, kad nebeturiu ko duoti savo klientams. Aš manau, kad tai ką darau - yra šviečiamoji misija. Aš padedu nepasimesti ir nesuklysti vaikinams, jų pasirinkimuose. Daugelis jų grįžta pas mane dar ir dar kartą. Vadinasi, mano misija tik plečiasi - padėti vyrams pažinti jų seksualumą. 

- Ačiū tau už pokalbį. Ko palinkėtum būsimiems ir esamiems savo klientams?

Loreta: Žinoma palinkėčiau nesustoti mokytis ir ieškoti. Kaip ir sakiau, seksas yra žaidimas. Jį galite žaisti dviese, galite žaisti trise, galite žaisti komandoje. O jei norite išmokti naujų šio žaidimo formų, manau mane rasite nesunkiai.

Visi flirtai.lt straipsniai yra unikalūs ir jų negalima kopijuoti, perpublikuoti ar kitaip platinti be raštiško flirtai.lt sutikimo. Perpublikuojant straipsnį, privaloma straipsnyje pateikti nuorodą į www.flirtai.lt