Neįprasta seksualinė elgsena


Tam, kad patirtų nepamirštamą seksualinį pasitenkinimą žmonės pasirengę daugybei dalykų. Vieni mėgsta persirengti, kiti trokšta būti stebimi, tretieji persirengia gyvūnais ar net negeidauja, kad ant jų ropinėtų vabzdžiai. Seksologai tvirtina, kad jeigu du suaugę žmonės susitaria tarpusavyje dėl saugumo taisyklių, patenkinti vienas kitą neįprastu būdu nėra nieko blogo. Visgi pasaulyje esame ir tokių seksualinių potraukių, kurie glumina net labiausiai patyrusius sekso gurmanus.

Neįprasta seksualinė elgsena

Dideli kūdikis

Pasaulyje gyvena nedidelis procentas žmonių, kuriuos seksualiai jaudina buvimas kūdikiu. Norint patirti pačius geriausius intymiuosius santykius jiems būtina persirengti, apsimesti kūdikiais ir turėti partnerį, kuris rūpinasi tarsi motina naujagimiu. Sauskelnių segėjimas, gulėjimas vaikiškoje lovelėje, žindymo imitavimas, šlapinimasis arba tuštinimasis į sauskelnes, jų keitimas, prausimas, taip pat barimas ir baudimas – tai tokių porų seksualiniai žaidimai. Šis nukrypimas vadinamas parafiliniu infantilizmu. Dalis šią pasitenkinimo formą propaguojančių žmonių užsiima tik minėtais seksualiniais žaidimais, jie jiems visiškai pakeičia tradicinį lytinį aktą. Kiti į seksualinius žaidimus įtraukia masturbaciją. Dažniausiai tokių žaidimų trokšta vyrai. Pastebėta, kad vyrai tokiais žaidimais susidomi būdami maždaug 11 –13 m. Šio pomėgio propaguotojai prisipažįsta, kad tai sukelia daugybe nepatogumų. Pasirodo nusipirkti suaugusiam žmogui tinkama lopšį nėra taip paprasta. 

Kai laksto skruzdėlytės

Formikofilai seksualiai susijaudina tuomet, kai jų kūnais, ypač ant genitalijų, išangės ir spenelių, laipioja įvairūs vabzdžiai. Ši seksualinė elgsena laikoma viena iš zoofilijos rūšių. Formikofilus jaudina vabzdžių judėjimo sukeliamas kutenimas, taip pat įkandimai. Dalį jų jaudina ir pasibjaurėjimo jausmas bei išgąstis, kurį vabzdžiai sukelia kitiems žmonėms. Pirmasis šio seksualinio nukrypimo atvejis aprašytas 1986 m. Tai buvo berniukas, kuris nuo 9 m. namuose augino skruzdėles, vėliau ir tarakonus bei sraiges, o nuo 13 m. ėmė masturbuotis šiems gyviams laipiojant jo kūnu. Suaugęs jis nebesugebėjo pasitenkinti kitu būdu.  2013 m. pasaulio žiniasklaidoje praskriejo kita intriguojanti, tačiau tragiška istorija apie švedą, kuris mirė užsiimdamas seksu su širšių lizdu. Mirtį sukėlė 146 įkandimai. Įdomu, kad vabzdžių įgėlimai yra Kamasūtroje aprašoma praktika, skirta padidinti vyro peniui.

Jaudinanti išdavystė

Daugelis žmonių smerkia išdavystę, tačiau yra tokių, kuriuos mintis apie partnerio šėliones su kitais tiesiog užveda. Ši seksualinė elgsena vadinama troilizmu. Tokie žmonės pasitenkina stebėdami savo partnerį besimylintį su trečiu asmeniu arba vien nuo minties, kad partneris turi romaną. Manoma, kad seksualinė fantazija, jog antroji pusė mylisi su kitu asmeniu, labai dažna. JAV atlikus apklausą paaiškėjo, kad stebėti savo partnerio neištikimybę fantazuoja 35 % moterų ir 49 % vyrų. Pornografinių filmų statistika taip pat rodo, kad filmai, kuriuose vyro akivaizdoje jo antroji pusė mylisi su kitu, yra itin populiarūs. Tačiau išbandžiusieji tai praktikoje tikina, kad visada trokšta dalyvauti, o ne tik stebėti.

Užvedantys ramentai

Tarp keisčiausių seksualinių potraukių galima paminėti ir ypatingą seksualinį susidomėjimą asmenimis, turinčiais įvairių sveikatos sutrikimų, tarkime, riboto judėjimo galimybę, t.y. sėdintiems neįgaliųjų vežimėliuose, naudojantiems ramentus, nešiojančiais gipso arba ortopedinius įtvarus. Pasirodo, į šiuos atributus kai kurie žmonės žiūri taip pat žavėdamiesi, kaip daugelis žvelgia į nuogus kūnus. Kai kuriuos taip pat seksualiai žavi asmenys, kuriems amputuotos galūnės. Specialistai tikina, kad nemažai porų paįvairina seksualinį gyvenimą vaidindami neįgalumą. Manoma, kad seksualios seselės įvaizdžio populiarumas iš dalies susijęs su šia neįprasta fantazija.

Auksinis lietus

Neseniai JAV žiniasklaida paskelbė skandalingą žinią, esą Rusija turi JAV prezidentą D.Trumpą kompromituojančios medžiagos apie tai, kaip jis lankydamasis Maskvoje nusisamdė prostitutes, kad jos atliktų vadinamąjį „auksinį lietutį“, t.y. šlapintųsi jo akivaizdoje. Seksualinių žaidimų, kuriuose jaudina šlapinimosi veiksmas, pomėgis vadinamas urofilija. Urofilams patinka šlapintis ant kitų žmonių arba kai ant jų šlapinamasi. Kai kurie netgi geria šlapimą. Mėgstantieji užsiimti tokiu seksu tikina, kad šlapimas veikia kaip stiprus afrodiziakas, o patirtas atsipalaidavimas šlapinantis sustiprina orgazmą net kelis kartus. Dažniausiai „auksinio lietaus“ mėgėjai taip pat mėgsta sadomazochistinius žaidimus. 

Tik pasiglaustyti!

Trynimasis į kitus asmenis be jų sutikimo ypač jaudina froteuristus. Tai tie keistuoliai, kurie nemaloniai glaustosi sausakimšuose autobusuose ar koncertuose. Paprastai siekdami seksualinio malonumo jie trinasi į nieko neįtariančius asmenis dubens sritimi arba sužadinta varpa. Mokslininkai skaičiuoja, kad tokių žmonių yra net labai daug, tik ne visi pripažįstą jaučiantys pasitenkinimą liečiant visiškai nepažįstamus asmenis. Taip neretai elgiasi tie, kurie yra hiperseksualūs ir negali patenkinti savo poreikių kitu būdu. Dauguma froteuristų yra vyrai, o jų susižavėjimo objektai – moterys. Tyrimai taip pat rodo, kad net 30 % vyrų nors kartą gyvenime yra pasielgę lyg froteuristai.

Vieša masturbacija

Niekada nederėtų nuvertinti masturbacijos. Tai puikus būdas suteikti sau džiaugsmo. Visgi yra tokių žmonių, kurie malonumą geba pajusti tik tuomet, kai liečia save viešoje vietoje. Internete pilna vaizdų, kaip viešajame transporte, aikštėse ar parkuose vyrai ir moterys slapta save liečia. Beje, dažniausiai tai daroma atsistojus greta itin patrauklaus priešingos lyties atstovų. Įdomiausia, kad tokius dalykus aplinkiniai pastebi labai retai. Visgi už tai gresia bauda. 

Mirtinas malonumas

Neįsivaizduojama, kaip galima trokšti sekso su žmogumi, žinant, kad jis – mirtino viruso nešiotojas... Tačiau JAV netgi yra nedidelė gėjų bendruomenė, kurios nariai yra tiek ŽIV nešiotojai, tiek ir tie, kuriuos jaudina vien mintis apie seksą su infekuotaisiais. Psichologai aiškina, esą dalis šių žmonių mano, kad jie anksčiau ar vėliau neišvengiamai užsikrės, tad siekia to patys, norėdami išsivaduoti nuo neužtikrintumo – jau serga ar dar ne. Kitus labai traukia rizikinga seksualinė elgsena. Tai tikras žaidimas su mirtimi, deja, tokie malonumai dažniausia ir baigiasi kapinėse.

Seksas nelaimės akivaizdoje

Dar viena ypač keista seksualinė elgsena vadinamas imforofilija, arba nelaimingų atsitikimų fetišas. Pasirodo, yra ir tokių, kurie seksualiai susijaudina regėdami įvairias katastrofas arba jose dalyvaudami. Tai gali būti nelaimingi atsitikimai, gamtinės katastrofos arba tyčia sukeltos nelaimės, tarkime, automobilio avarija. Tokie asmenys praleidžia labai daug laiko domėdamiesi įvairiomis nelaimėmis, fantazuoja apie jas. Kai kuriais atvejais tokių polinkių turintys asmenys patys sukelia įvairių pavojingų įvykių, kurie lyg rusiška ruletė gali baigtis išlikimu arba mirtimi. Pirmasis šios seksualinės elgsenos atvejis aprašytas 1960 m. JAV. Tai vyro, kurį jaudino automobiliu jį partrenkianti moteris, istorija. 

Kitokia romantiška vakarienė

Vabzdžių maldininkų patelės nėra itin geros meilužės. Kai patinėliai ant jų užšoka ir poruojasi, jos dažniausiai nutraukia jiems galvas ir suėda, o vėliau sudoroja ir visą partnerio kūną. Mokslininkai iki šiol negali paaiškinti, kodėl dalis gyvūnijos pasaulio (vorai, uodai, kai kurios sraigių rūšys) ėda poravimosi partnerius. Keisčiausia, kad taip gali elgtis ir žmonės. Kai kurie, vadinami vorarefilais, seksualiai pasitenkina įsivaizduodami, kad valgo kitą žmogų arba yra valgomi patys. Laimei, dauguma tik svajoja apie tokį aktą, tačiau pasitaiko ir tokių, kurie iš tiesų tai daro. 2003 m. 42 m. vokietis kompiuterinių technologijų specialistas Arminas Meiwesas sukapojo, užšaldė ir suvalgė 43 m. inžinierių Berndą Brandesą, su kuriuo susipažino internetu. Kanibalas prisipažino, kad jis apie tokią patirtį svajojo nuo 8 m., tai buvo jo didžiausia seksualinė fantazija. Įdomu, kad jo auka pati sutiko būti suvalgyta. O veiksmas prasidėjo nuo to, kad jie drauge suvalgė Berndo Brandeso penį.  Seksualinis kanibalas buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos.

Visi flirtai.lt straipsniai yra unikalūs ir jų negalima kopijuoti, perpublikuoti ar kitaip platinti be raštiško flirtai.lt sutikimo. Perpublikuojant straipsnį, privaloma straipsnyje pateikti nuorodą į www.flirtai.lt