Kas tai - vaginaliniai kamuoliukai? Ir kaip jais žaisti?
Vaginaliniai kamuoliukai - mediko A. Kėgelio išradimas, atveriantis duris į visai kitą seksualinio malonumo pasaulį. Pats A. Kėgelis manė, jog jo išradimas turėtų padėti moterims stiprinti makšties raumenis, tačiau tikriausiai jis nenutuokė, kad vaginaliniai kamuoliukai taps vienu iš dažniausiai naudojamu sekso žaislu.

Kas tai - vaginaliniai kamuoliukai? Ir kaip jais žaisti?

Kaip atrodo vaginaliniai kamuoliukai?

Tai du ar daugiau, sujungtų kamuoliukų, savyje turintys papildomą svorio centrą. Patys kamuoliukai būna švelnūs, pagaminti iš silikono arba metalo. Taip pat vaginaliniai kamuoliukai skirstomi į kelias rūšis pagal savo svorį ir dydį. Kamuoliukų dydis gali svyruoti iki 3 cm skersmens ir 50-70 g svorio. Sveriantys daugiau nei 70 g. kamuoliukai, skirti pažengusioms vartotojoms, nes tokie kamuoliukai reikalauja iššūkio, stengiantis juos išlaikyti makštyje. Jau iš pavadinimo aišku, kad kamuoliukai turi būti naudojami vaginos viduje. Ar vienu metu į vaginą sukišti vieną kamuoliuką ar du, sprendžia vaginos savininkė. 

Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus?

Pradinė vaginalinių kamuoliukų idėja, sugalvota mediko A. Kėgelio, buvo pagalba moterims, stiprinant jų makšties raumenis po gimdymo arba ruošiantis jam. Anot jo, moteris turėtų vaginalinius kamuoliukus naudoti kasdien, atlikdamos rutininius darbus - bėgiodamos, tvarkydamos namus, važiuodamos į darbą. Pagrindinė užduotis, su kuria susiduria moterys, savyje turinčios vaginalinius kamuoliukus - tai išlaikyti juos makštyje kuo ilgiau. Makšties raumenys turi būti tinkamai suspausti, kad kamuoliukai “nepabėgtų”. Pažengusioms šioje srityje, tenka sunkesnė užduotis - nenaudojant rankų pagalbos išstumti kamuoliuką iš vaginos, o tada, makšties raumenų pagalba, jį sukišti atgal. Tai tikrai iššūkių reikalaujanti veikla. Sako, kad tokiu būdu sustiprinusios intymiosios vietos raumenis, moterys gali suteikti daugiau malonumo vyrui.

Kaip žaisti su vaginaliniais kamuolkiukais?

Vaginaliniai kamuoliukai, turėdami savyje atskirą svorio centrą, sinchroniškai judant kūnui, juda kartu, taip suteikdami papildomo malonumo bangas. Partneriai gali rinktis, kuris įkiš kamuoliukus į makštį. Tai gali daryti vyras, tačiau gali daryti ir pati moteris, jam stebinti.

Kamuoliukai turi būti tinkamai paruošti įstūmimui. Juos reikia sutepti lubrikantu, moters išskyromis arba suvilgyti burnoje. Vilgimui burnoje rekomenduojama rinktis metalinius kamuoliukus, nes tuo pačiu metalas sušylą. Tačiau partnerei pageidavus, kamuoliukai gali būti visiškai neparuošti. Kartais moterims patinka, kai įstūmimo metu juntamas pasipriešinimas ir patneriui reikia naudoti daugiau jėgos. O šalto metalo kamuoliukai, sujudina vaginos nervų galūnėles, suteikdamos moteriai neapsakomą, malonumą.

Kai kamuoliukai viduje, reikėtų leisti partnerei jais pasimėgauti. Tai kas vyksta su ja tuo metu, jaučiama tik jai pačiai, tačiau vyras, stebėdamas ją užliejančias malonumo bangas, taip pat gali jausti dalį pasitenkinimo. Aistros sustiprinimui, patartina papildomai stimuliuoti klitorį ir švelnios stimuliacijos metu, lėtai įsiskverbus su peniu į vaginą, pradėti sinchroniškai judėti. Tai yra akimirka, kai vaginaliniai kamuoliukai abiems partneriams suteikia naujus, dar neatrastus seksualinius pojūčius - vagina yra visiškai užpildoma kamuoliukais ir peniu, o vyro varpa papildomai stimuliuojama siauroje erdvėje.

Galimas ir kitas kamuoliukų naudojimo būdas, skirtas tik vyrams. Partnerė gali vieną po kito, kamuoliukus įstumti į vyro išangę, o tada labai lėtai, kamuoliuką po kamuoliuko iš ten ištraukti. Traukiant, papildomai lūpomis stimuliuoti vyro varpą ir sėklides.

Žaidimo formų ir būdų, kuriuose naudojami vaginaliniai kamuoliukai, gali būti begalės. Tačiau svarbiausia taisyklė - abiems partneriams tie žaidimai turi teikti malonumą.

Visi flirtai.lt straipsniai yra unikalūs ir jų negalima kopijuoti, perpublikuoti ar kitaip platinti be raštiško flirtai.lt sutikimo. Perpublikuojant straipsnį, privaloma straipsnyje pateikti nuorodą į www.flirtai.lt