5 neįprastos vietos pašėlusiam seksui


Įsivaizduokite, jog atsiduriate tokioje situacijoje kaip Juozapas ir Marija - be pinigų ir be vietos prisiglausti, tačiau su neapsakomai sužadinta aistra. Būtų nuodėmė leisti aplinkybėms pakišti koją ir atsisakyti valiūkiško paištvirkavimo neįprastoje vietoje. Štai keletas jų, kuriose patenkinti aistrą galite visiškai nemokamai:

5 neįprastos vietos pašėlusiam seksui

1. Kelyje

John Sinclair iš White Panthers kartą dainavo, jog pagrindinis dalykas, kurį galima rasti gatvėje yra narkotikai, ginklai ir seksas. O seksas iš jų yra pirmoje vietoje. Vienas Beatles albumo pavadinimas, klausiantis ,,Kodėl mes to nedarome tiesiog kelyje?”, buvo įkvėptas dviejų beždžionių meilės scenos. Pamatytą vaizdą Paul McCartney apibūdino taip ,,Patinas tiesiog priėjo prie patelės ir suteikė jai malonumą vos per kelias sekundes. Tada pagalvojau, kad žmonių seksualinis gyvenimas yra įspraustas į rėmus, o štai gyvūnams viskas gaunasi paprastai.”. Šis pasisakymas sukėlė sekso keliuose revoliuciją. Besimylinčių porų skaičius keliuose, tiesiog šalia automobilių ar ant jų kapotų, ženkliai išaugo. Taigi keliaujant iš vieno taško į kitą ir pajutus nežabotą aistrą, sustokite ir tiesiog padarykite TAI! Toks veiksmas visiškai nieko nekainuoja, tačiau įspūdžius bei adrenaliną prisiminsite ilgai.

2. Prie istorinių paminklų

Įsivaizduokite, jog rodote artimiesiems savo kelionių nuotraukas, pasakojate apie istorines vietas, kurias aplankėte, o viduje šypsotės, nes niekas nežino kaip jūs jas “lankėte”. Kitaip į istorinių vietų lankymą pažvelgė amerikiečių jaunuolių grupelė, kuri sugalvojo nufilmuoti kiek neįprastą porno filmą - sekso turą po Ameriką. Porelė sumąstė atlikti lytinį aktą kiekvienoje turistų gausiai lankomoje Amerikos vietoje, pakeliui iš rytinės pakrantės į vakarinę. Visai nereikia keliauti po Ameriką, norint sekti jų pavyzdžiu. Galite sukurti savo asmeninį sekso žemėlapį be investicijų į brangius viešbučio kambarius. Tegul sex turas prasideda!

3. Baseine

Šlapi ir jau beveik nuogi kūnai, slidi ir drėgna oda bei gaivinantis baseino vanduo. Seksas baseine gali būti neįtikėtinai malonus. Vanduo turi nerealią savybę, padarančią žmogaus kūną lengvesnį, nei jis yra. Dėl šios savybės, sueitis baseine gali būti maloni patirtis abiems partneriams, išbandant naujas pozas, kurios natūraliomis aplinkybėmis būtų neįmanomos.

4. Automobilyje

Seksui automobilyje galima parašyti atskirą straipsnį, nes galimybių ir būdų TAI daryti automobilyje yra begalės. Geriausia tai, jog seksas automobilyje kaskart gali būti vis kitoks, nes vietą ir vaizdą už lango galite pasirinkti patys. Tereikia išlaisvinti savo fantaziją. O ir pats meilės aktas gali persikelti nuo priekinės sėdynės ant galinės ir galiausiai į bagažinę. Tokiu atveju geriausia vairuoti universalą. O ar kada pagalvojote, kad automobilio saugos diržai gali būti naudojami ne tik kelionės metu? Mėgstantys fetišą, tikrai ras daugiau malonių ir prasmingų būdų saugos diržų panaudojimui.

5. McDonald’s tualetas

Seksas McDonald’s tualete gali būti toks pats kaip ir McDonaldo maistas: greitas, nelabai naudingas, tačiau toks, kuriam sunku atsispirti ir vis norisi dar dar ir dar. Kita vertus McDonald’o tualetai puikiai tam pritaikyti - uždari, su individualiais užraktais ir praktiškai be eilių. Pripažinkite - tokios vietos kaip lėktuvų, restoranų, naktinių klubų tualetai, tikrai traukia pasiduoti spontaniškam ir greitam seksui su nedideliu adrenalino pliupsniu smegenyse. Kodėl nepradėjus sekso tualete sąrašo nuo McDonald’s?

Visi flirtai.lt straipsniai yra unikalūs ir jų negalima kopijuoti, perpublikuoti ar kitaip platinti be raštiško flirtai.lt sutikimo. Perpublikuojant straipsnį, privaloma straipsnyje pateikti nuorodą į www.flirtai.lt