10 pozų, tinkamiausių seksui automobilyje
Nuo pat automobilių pramonės atsiradimo pradžios, gamintojai nenustoja stebinti naujausiais ir inovatyviausiais automobilių techniniais bei dizaino sprendimais. Automobilių pramonė kiekvienais metais išleidžia milijonus dolerių, siekdama pagerinti vairuotojų patogumą, tačiau dar nei vienas automobilių gamintojas neskyrė nei vieno dolerio tam, kad pagerintų sekso automobilyje kokybę… Gaila…

10 pozų, tinkamiausių seksui automobilyje

1. Visos pozos po atviru dangumi

Pasiūlymas labiau pritaikytas amerikiečiams, tačiau tinka ir europiečiams. Jei vairuojate pikapą arba vieną iš didelių universalų, tuomet galite savęs nevaržyti ir mėgautis visomis pozomis kokias tik sugalvosite, nes jūs jau padarėte teisingą pasirinkimą, įsigydami automobilį. Tokio tipo automobiliuose, jausitės kaip savo miegamojo dvivietėje lovoje. Po gero sekso galėsite surūkyti cigaretę, ar net pasiimti užkandžių ir neskubant pasimėgauti pietumis.

2. Misionierius

Sulenkus kelius ir jaučiant šiokį tokį diskomfortą, ant standartinio sedano užpakalinių sėdynių, puikiai gali įsitaisyti dviejų suaugusių žmonių kūnai. Tam tikros kūno išskyros ar kita nepageidautina netvarka yra neišvengiama tokioje situacijoje, todėl prieš pradedant siautulingus veiksmus, būtų gerai ką nors pasitiesti po savimi, jei jūsų automobilio sėdynės nedengtos oda. Papildomas apdangalas, taip pat išgelbės jūsų partnerę nuo skausmingos odos trinties. Nebent jūs esate iš tų porelių, kurios mėgaujasi jusdamos perštinčią odą, kuri primeną prieš kelias dienas vykusią sueitį.

3. Mergina viršuje

Seksą automobilyje galima prilyginti krepšinio varžyboms, kuriose svarbiausia teisingas manevravimas erdvėje. Tarp misionieriaus ir akrobatinių sekso pozų, dar galima panaudoti paprasčiausią pozą, kai partnerė yra viršuje. Šią pozą galima išnaudoti tiek ant galinės, tiek ant priekinės sėdynės. Tai puikus būdas išnaudoti visą automobilio vidų, tačiau jei manote, kad nardyti tarp sėdynių bus nepatogu, o dar geriau, bijote susižeisti į pavarų perjungimo svirtį, tuomet geriau nepagailėkite 30 eurų motelio kambariui. Nesusipratimų bus mažiau ir aplinka įprastesnė.

4. Veidas į veidą šonu

Kai kas tai vadina tinginių poza. Neva net užpakalį tingi pakelti. Tačiau kitiems, tai vienas intimiausių sueičių būdų, kai iš arti gali skaityti visus malonumo atgarsius partnerės veide, matyti kiekvieną penio įsiskverbimo atoveiksmį. Tačiau nepamirškite, jog nesate motelyje ir tuo labiau ne karališko dydžio lovoje, todėl, kai kuriuos, šios pozos teikiamus malonumu teks pamiršti. Vis dėlto, tai viena iš pozų, kurios metu trinsis ne tik penis į vaginą, bet kartu ir visas kūnas į kitą kūną.

5. Šoninė jojikė

Tai miegamajame retai naudojama poza, tačiau ji puikiai tinką tokiai erdvei kaip automobilis. Partneriui visiškai nereikia judintis iš vietos. Užtenka prisitraukti partnerę ir užsikelti ją ant kelių. Ši poza puikiai tinka tiek automobilio priekyje, tiek gale. O didžiausias pliusas tas, jog turite visą apnuogintą partnerės kūną tiesiai sau prieš akis. Taigi laisvos rankos gali papildomai darbuotis ties jos krūtimis.

6. Oralinis

Filmuose bene dažniausiai matoma sekso scena - vaikinas sėdi už vairo, dejuodamas iš malonumo, jam baigus aimanuoti, iš po vairo pakyla moters galva. Yra toks posakis - gyvenime kaip kine - ir šioje vietoje jis labai tinka. Tačiau duosime vertingą patarimą, nesiremkite tais pavydžiais, kuomet mergina daro oralinį vyrui vairuojant. Tai gali būti tikrai labai pavojinga. Patys suprantate kaip. Geriau elkitės kaip suaugęs vyras ir sustokite šalikelėje ar degalinėje.

7. Rodeo nusisukus

Partneris sėdi ant sėdynės, o partnerė sėdasi ant jo nusisukusi nugara. Ši poza patogi tuo, jog pati partnerė gali reguliuoti varpos skverbimosi gylį. Jos patogumui, galima laikytis už vairo, jei veiksmas vyksta ant priekinės sėdynės, arba už priekinės sėdynės, jei nusprendėte persikelti į automobilio galą. Šioje pozoje vyrui belieka sėdėti atsipalaidavus ir mėgautis kiekvienu partnerės judesiu. 

8. Giluminė lazdelė

Paprasčiau tariant, tai poza, kai partnerė guli ant nugaros, iškėlusi per kelius ištiestas kojas. Partneris laikosi už jos kojų ir klūpėdamas skverbiasi malonumų link. Poza idealiai tinkanti automobilio erdvei. Partnerė kojomis gali įsiremti į automobilio stogą, tuo tarpu partneris šią pozą gali paįvairinti netikėtais įeities kampais.

9. Lotusas

Tai viena iš paprastesnių pozų, kurią galima naudoti automobilyje. Partneris turi sėdėdamas sukryžiuoti kojas, o partnerė atsisėdusi ant jo, sukryžiuoja savo kojas jam už nugaros. Paprastai partneriai turi vienas kitą, apkabinti, kad skverbimasis būtų patogesnis, tačiau automobilyje galite laikytis už durelių, sėdynių ar bet ko, kas tik pasitaiko po ranka, taip padidindami siekiamą malonumą. Miegamajame to nepadarysite, todėl jei kada šią pozą išbandėte lovoje ir nusivylėte, nenurašykite jos, kol neišbandysite automobilyje.

10. Šuniukas

Senasis geras ištikimasis šuniukas. Ar yra nors viena vieta žemėje, kurioje ši poza būtų netinkama? Ne, tokios vietos tikrai nėra ir automobilis ne išimtis. Ar yra nors vienas žmogus žemėje, kuris nebūtų bandęs šios pozos? Ne, tokio žmogaus tikrai nėra. Tai bene populiariausia sekso poza planetoje. Ir jei jūs sakysite, kad tikrai nesate bandę šuniuko automobilyje, tai tikriausiai jūs būsite vienintelis toks žmogus savo draugų rate. Gaila.

Visi flirtai.lt straipsniai yra unikalūs ir jų negalima kopijuoti, perpublikuoti ar kitaip platinti be raštiško flirtai.lt sutikimo. Perpublikuojant straipsnį, privaloma straipsnyje pateikti nuorodą į www.flirtai.lt